REKLAMNÉ PREDMETY, ATRAKCIE,
NAFUKOVADLÁ A STANY

Spoločnosť HOOPLA, s. r. o., pôsobí na slovenskom trhu pod samostatnou hlavičkou od roku 2010. Za ten čas sme si stihli s Vami, našimi klientmi, vybudovať výborné obchodné vzťahy a s mnohými z Vás sme nadviazali úspešnú spoluprácu, ktorú dokumentujú naše referencie.

 

ČO PONÚKAME

 

HOOPLA

 

REKLAMNÉ A DARČEKOVÉ PRODUKTY

 

V oblasti reklamných a darčekových produktov zabezpečujeme zákazkovú výrobu na mieru. 

Naše produkty získavame priamo od výrobcov, nie cez subdodávateľov. Dokážeme Vám teda zabezpečiť výrobu jedinečných darčekových predmetov podľa Vašich predstáv. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a pripravíme mu kreatívny návrh darčekových predmetov presne pre neho.

Preto ak v širokej ponuke reklamných predmetov na našej stránke nenájdete to, čo hľadáte, alebo nechcete strácať Váš vzácny čas listovaním a hľadaním v katalógoch, neváhajte nás kontaktovať emailom, alebo telefonicky a my sa vynasnažíme pomôcť Vám, ako najlepšie dokážeme.


LUXUSNÉ DARČEKOVÉ GIFTY

 

Ak hľadáte niečo skutočne extra, pre Vašich obchodných partnerov, manažérov, či vzácnych zákazníkov, ponúkame Vám exkluzívne reklamné gifty od svetoznámych značiek ako Nina Ricci, Ungaro, Cerruti1881, či Cacharel.

Produkty a katalógy nájdete na našej podstránke LUXUSNÉ GIFTY.

 

LED PRODUKTY

 

Špeciálnou kategóriu reklamných produktov sú LED produkty. Okrem zákazkovej výroby promo LED produktov, ako sú LED tabule, svietiace podstavce na fľaše, či LED nábytok, naša spoločnosť importuje tiež LED svietidlá, žiarovky, trubice a LED obrazovky.

Viac sa dozviete na našej stránke www.hoopla.sk/multimedia.

 

REKLAMNÉ NAFUKOVADLÁ A ATRAKCIE

 

Vyrábame reklamné nafukovadlá a stany ľubovoľných tvarov a rozmerov, podľa želania klienta. Predávame a tiež prenajímame zábavné nafukovacie atrakcie, vhodné na firemné eventy, športové dni, mestské podujatia, festivaly, do škôl, predškolských zariadení, detských zariadení, nákupných centier, ale aj domácností.

Viac sa dozviete na našej špecializovanej stránke www.atrakcienaakcie.sk.

 

HOSTESSING A PERSONÁL NA PROMO AKCIE

 

Vďaka našim skúsenostiam Vám zabezpečíme kvalitný personálny servis a hostessing na Vaše promo akcie, či eventy.

 

 


Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám na info@hoopla.sk! 

Našu ponuku služieb neustále rozširujeme, aby sme čo najviac vyhoveli Vašim potrebám. Nezabudnite preto sledovať náš facebook, kde sa dozviete všetky novinky.

 

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?

TAK NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ !

 

Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 917 187 200, alebo na adrese Garbiarska 14, 040 01  Košice

 

Prípadne prostredníctvom e-mail formulára